Joe Cole: Uwielbiam tego chłopaka - Chelsea24News
Joe Cole: Uwielbiam tego chłopaka
Joe Cole: Uwielbiam tego chłopaka

Joe Cole: Uwielbiam tego chłopaka

Były piłkarz Chelsea, Joe Cole, przyznaje, że jest wielkim fanem talentu młodego Szkota.

Gwiazda The Blues, która pracowała w przeszłości akademii, pamięta o determinacji Gilmoura w dążeniu do celu. W wywiadzie dla BT Sport wyraził swoją opinię o 19-latku.

– Uwielbiam tego chłopaka. To jak gra i sposób w jaki się porusza, jest bardzo, bardzo inteligentny. Ma głowę na karku, co bardzo mi się podoba. Jest w dobrej formie, dobrze wyćwiczony.

– Trenowanie go w akademii Chelsea było dla mnie przyjemnością. Pamiętam jak oglądał filmiki codziennie rano przed treningiem. Cały czas chciał być lepszy i stale się poprawiać.

Billy Gilmour wystąpił w dwóch ostatnich meczach Ligi Mistrzów. Jego przerwa spowodowana była urazem kolana. W ostatnim czasie pojawiają się informacje na temat wypożyczenia Szkota do klubu prowadzonego przez Stevena Gerrarda, Rangers.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW