Rice: Często analizuję grę Kante - Chelsea24News
Rice: Często analizuję grę Kante
Rice: Często analizuję grę Kante

Rice: Często analizuję grę Kante

Według The Telegraph Frank Lampard nadal jest zainteresowany sprowadzeniem Declana Rice’a. Zawodnik West Hamu wyznał, iż inspiruje się sposobem gry pomocnika The Blues.

– Jeśli chodzi o graczy na mojej pozycji, najczęściej analizuję grę Kante. Zwracam uwagę na to, w jaki sposób asekuruje blok defensywy i przewiduje zagrania rywala. Szczerze mówiąc uważam, że jestem w tym równie dobry jak on, aczkolwiek nadal mogę poprawić małe detale, które wzniosą moją grę na jeszcze wyższy poziom.

– Czasami znajduje się lekko poza pozycją, ponieważ chcę dostać piłkę z powrotem od moich kolegów z drużyny. Przez to niekiedy biegam znacznie więcej niż powinienem, podczas gdy po prostu mógłbym się lepiej pozycjonować.

– Lubię, rozpoczynać i napędzać akcje drużyny, znajdując się w środku pola. Serio Busquets i Kante są w tym mistrzami.

Źródło: The Times

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW