Steven Gerrard: Nie kontaktowaliśmy się z Chelsea - Chelsea24News
Steven Gerrard: Nie kontaktowaliśmy się z Chelsea
Steven Gerrard: Nie kontaktowaliśmy się z Chelsea

Steven Gerrard: Nie kontaktowaliśmy się z Chelsea

Po powrocie Gilmoura coraz więcej mówi się o jego wypożyczeniu do Rangers. Jednak sam menedżer szkockiej drużyny, Steven Gerrard, zaprzecza jakimkolwiek doniesieniom.

19-latek wystąpił dwukrotnie w Lidze Mistrzów, po tym jak powrócił po kontuzji kolana, która wykluczyła go na kilka miesięcy. Billy chciałby wrócić do regularnej gry, dzięki czemu wróciłby do kadry Szkocji na nadchodzące Euro. Miejscem gwarantującym odpowiednią ilość minut mogłoby być właśnie Rangers, jednak sam menedżer przyznaje, że żadne rozmowy nie zostały rozpoczęte.

– Nie wykonaliśmy żadnego, konkretnego ruchu w tej sprawie. Jest fantastycznym, młodym piłkarzem, jednak ani kluby, ani menedżerowie nie kontaktowali się ze sobą.

– Myślę, że po prostu ludzie o tym gadają i szukają jakiejś sensacji.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW