Paul Merson: Ballack miał ten sam problem co Havertz - Chelsea24News
Paul Merson: Ballack miał ten sam problem co Havertz
Paul Merson: Ballack miał ten sam problem co Havertz

Paul Merson: Ballack miał ten sam problem co Havertz

Paul Merson jest przekonany, że Kai Havertz w przyszłości zostanie gwiazdą The Blues.

– Jeśli chodzi o Havertza, jeszcze bym nie panikował. Lubię go, jest dobrym zawodnikiem. Jest po prostu młodym chłopakiem, który zmienił otoczenie i musi zaadoptować się do nowych warunków.

– Kiedy grał w Leverkusen, wszystkie akcje przechodziły przez niego- był główną gwiazdą. Teraz tak nie jest i nie ma już tylu kontaktów z piłką, ile miał grając w Niemczech. Trzeba dać mu czas. Kiedy grasz dla drużyny, w której masz średnio 100 kontaktów z piłką i nagle przechodzisz do innego klubu, gdzie tych kontaktów jest około 50- twoje szansę na pokazanie umiejętności znacznie się skracają.

– Musi się do tego przyzwyczaić. Ballack miał ten sam problem przechodząc do Chelsea z Bayernu. Wszystkie akcję przechodziły przez niego, przeniósł się do Anglii i nie był główną gwiazdą.

– Kai powinien sobie uświadomić, że ma teraz mniejsze pole do udowodnienia swoich umiejętności i musi nadążać nad tempem spotkania, posyłając decydujące podania. Zdecydowanie byłbym co do niego cierpliwy. Uważam, że stanie się wyjątkowym zawodnikiem. Jest młody i sytuacja nie jest dla niego łatwa.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW