Silva: Jestem dumny z tego, że mogłem być kapitanem Chelsea. - Chelsea24News
Silva: Jestem dumny z tego, że mogłem być kapitanem Chelsea.
Silva: Jestem dumny z tego, że mogłem być kapitanem Chelsea.

Silva: Jestem dumny z tego, że mogłem być kapitanem Chelsea.

36-latek wyraził dumę w związku z noszeniem opaski kapitańskiej dla Chelsea oraz wspomniał o Brazylijczykach, którzy w przeszłości występowali w barwach The Blues.

– Pierwszy mecz z opaską kapitańską był dla mnie zaskoczeniem, oczywiście pozytywnym. Byłem bardzo szczęśliwy, czułem dumę z powodu szacunku, jakim obdarzam historię klubu oraz wszystkich jego kapitanów z przeszłości W tym spotkaniu Azpi i Jorginho nie wyszli w pierwszym składzie, więc Lampard wyznaczył mnie jako kapitana.

– Debiut będąc kapitanem był dla mnie powodem do radości, ale tego dnia po prostu cieszyłem się z tego, że założyłem niebieskie barwy.też bez.

– Niedawno w klubie grali Daviz Luiz i Willian, jeszcze wcześniej Oscar, Ramires i Diego Costa. Wszyscy odnieśli tutaj olbrzymie sukcesy i chciałbym poprowadzić drużynę do powtórzenia ich dokonań. Chelsea w Brazylii bez wątpienia jest bardzo popularna.

– Dobrze zaadoptowałem się do drużyny. Jestem człowiekiem, który lubi mieć rodzinę i przyjaciół blisko siebie- byli dla mnie ogromnym wsparciem. Zaskoczyłem się nie tylko angielską kulturą, ale przede wszystkim tym, że futbol jest tutaj całkowicie inny, niż ten z którym miałem do czynienia wcześniej.

– Lubię obserwować naszą drużynę, możemy jeszcze wiele poprawić. Zespół jest bardzo młody. Przyszedłem tu, aby pomóc im w osiągnięciu sukcesów.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW