Wnioski po meczu z Krasnodarem - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Krasnodarem
Wnioski po meczu z Krasnodarem

Wnioski po meczu z Krasnodarem

Chelsea zakończyła rozgrywki grupowe w Lidze Mistrzów na pierwszym miejscu. Ostatnim meczem był pojedynek „o nic” z Krasnodarem, który zremisowaliśmy 1:1. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Fantastyczne zawody rozgerał Billy Gilmour. Przypomniał nam o sobie młody szkot, który wracał po kontuzji kolana. Całe szczęście dla wszystkich ludzi związanych z Chelsea, że śladu po urazie nie ma i Billy czuje się wyśmienicie. Zawodnik spotkania bezapelacyjnie.
  2. Debiut od pierwszych minut w barwach Chelsea zaliczył Tino Anjorin. Fajnie sobie radził ten młodzian. Brał grę na siebie, próbował dryblować, nie bał się spotkania w Lidze Mistrzów. Te minuty dadzą mu bardzo dużo w kontekście rozwoju i debiut jak najbardziej na plus.
  3. Bardzo, bardzo słaby występ Abrahama. Na pewno nie tego spodziewają się kibice Chelsea po swoim wychowanku. Jeżeli tak wygląda odpowiedź Abrahama na wyczyny Giroud to chyba pogodził się z tym, że to Oli jest teraz pierwszym napastnikiem.
  4. Widać na pewno, że Kai Havertz walczy o powrót do swojej dyspozycji po tym jak miał przerwę spowodowaną koronawirusem. Kai miał momenty, jednak momenty w przypadku takiego gracza to zupełnie za mało, stać go na bardzo dużo.
  5. Chelsea w tym meczu miała wszystko oprócz koncentracji, takie odniosłem wrażenie. Nie działa na mnie wymówka, że był to wymieniony skład i że występowali Ci co grają mniej. Tym bardziej zawodnicy powinni dać do zrozumienia trenerowi: „Tak szefie, możesz na nas liczyć”. Tutaj jednak brakło koncentracji.
  6. Wielkim plusem jest jednak to, że największe żądła Chelsea i zawodnicy, którzy są w świetnej formie mogli odpocząć przed grudniowym maratonem na angielskich boiskach.
  7. Widać po tym meczu również jak dużo zmian zaszło w Chelsea jeżeli chodzi o organizację gry w defensywie. Tutaj wróciliśmy niemal do tego co oglądaliśmy w tamtym sezonie i podobny był rezultat. Niesamowicie dużo zmienił Lampard jeżeli chodzi o grę w obronie. Chodzi o personalia jak i samą organizację gry, gdy grają Ci nowi zawodnicy.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW