Carlo Ancelotti: Frank wykonuje świetną robotę - Chelsea24News
Carlo Ancelotti: Frank wykonuje świetną robotę
Carlo Ancelotti: Frank wykonuje świetną robotę

Carlo Ancelotti: Frank wykonuje świetną robotę

Włoski menedżer przyznał, że jest pod wrażeniem tego, jak Frank radzi sobie w roli trenera Chelsea.

The Blues solidnie rozpoczęli sezon i są wymieniani jako jedni z kandydatów do tytułu. Podczas swojego pobytu w Chelsea, Carlo Ancelotti poprowadził piłkarzy do mistrzostwa Premier League oraz do zwycięstwa FA Cup. W rozmowie przed spotkaniem Evertonu z Chelsea, Włoch przyznał, że praca Lamparda naprawdę mu imponuje.

– Frank wykonuje świetną robotę. Przed pracą w Chelsea świetnie sobie radził, tak samo w poprzednim sezonie. Ma świetną drużynę oraz świetnych piłkarzy.

– Nasze relacje się zmieniły, bo kiedyś były na linii trener-piłkarz. Teraz jesteśmy kolegami z pracy. Cieszę się, że będę mógł go zobaczyć ponownie. Chelsea jest w naprawdę dobrym momencie dla siebie. Myślę, że po ciężkim początku w końcu grają tak jak chcą i tak, jak ich stać.

Źródło: The Sport Review

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW