Chilwell: Ciężko nam było wrócić do meczu - Chelsea24News
Chilwell: Ciężko nam było wrócić do meczu
Chilwell: Ciężko nam było wrócić do meczu

Chilwell: Ciężko nam było wrócić do meczu

Ben Chiwell wypowiedział się o przyczynach wczorajszej porażki Chelsea z Evertonem. Angielski defensor po raz pierwszy zasmakował starty trzech punktów w Premier League jako zawodnik The Blues.

– Sposób w jaki grał Everton sprawił, że trudno było nam wrócić do gry. – powiedział Chilwell.

– Ja i Reece mieliśmy problemy z podłączeniem się do gry. Ich skrzydłowi byli dobrzy w podążaniu za nami przez całe boisko, a Everton bronił się świetnie jako zespół. Wiedzieliśmy, że ich fani będę za nimi, co dało im dodatkową pewność, że mogą utrzymać czyste konto. Im dłużej trwał mecz, tym trudniej było nam o wywiezienie punktów. Przez pierwsze 30 minut nie byliśmy wystarczająco skuteczni. Teraz musimy się podnieść i pojechać na wtorkowy mecz.

Chilwell twierdzi, że dobra forma zespołu i głosy kibiców mówiące o walce o tytuł nie wpłynęły na myślenie drużyny.

– Staramy się tego nie słuchać. Podchodzimy do każdej gry osobno, mamy młody zespół, w którym jest wielu chłopaków uczących się gry w międzyczasie. To wciąż stosunkowo nowa grupa, jeśli chodzi o bycie drużyną. Byliśmy niepokonani przez wiele meczów, mając skład, który chce wygrywać każde spotkanie, ale doskonale wiemy, że w rzeczywistości nie zdobędziemy trzech punktów w każdym meczu.

– W ten sposób teraz reagujemy. Musimy pokazać to we wtorek na wyjeździe w Wolverhampton, a przez kilka następnych dni odzyskać siły i podnieść się na duchu.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW