Ian Wright: W Chelsea brakowało dzisiaj kogoś takiego jak Ziyech czy Pulisic - Chelsea24News
Ian Wright: W Chelsea brakowało dzisiaj kogoś takiego jak Ziyech czy Pulisic
Ian Wright: W Chelsea brakowało dzisiaj kogoś takiego jak Ziyech czy Pulisic

Ian Wright: W Chelsea brakowało dzisiaj kogoś takiego jak Ziyech czy Pulisic

Według Iana Wrighta, brak dwójki skrzydłowych mógł być jednym z głównych czynników porażki z Evertonem. Dla Anglika, nikt nie czuł się dzisiaj dobrze mając piłkę przy nodze.

Chelsea uległa Evertonowi, po bramce z rzutu karnego Gylfi Sigurdssona. Tym samym, The Blues przerwali passę kilkunastu meczów z rzędu bez porażki. Z powodu kontuzji, w składzie brakowało Ziyecha oraz Pulisica, a według Wrighta, mogliby oni zrobić różnicę na boisku.

– Nikt nie czuł się dzisiaj dobrze będąc przy piłce. Może gdyby w meczu grali Ziyech i Pulisic, czyli bardziej kreatywni gracze, mogłoby to inaczej wyglądać. Oni mają w sobie to coś. Jednak dzisiaj nie mogło się to wydarzyć.

Alan Shearer był pod wrażeniem gry defensywy Evertonu we wczorajszym spotkaniu.

– Ich gra w obronie była naprawdę imponująca. Gdziekolwiek piłkarz Chelsea był przy piłce, od razu pojawiał się przy nim przeciwnik, przez co nie było dużo miejsca do gry. Myślę, że wykonali świetną robotę.

– To był jeden z takich dni. Mogliby grać jeszcze kolejne dwie czy trzy godziny, a nadal nie straciliby bramki. Chelsea musi o tym zapomnieć i skupić się na następnym meczu.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW