Leboeuf: Silva również zawinił - Chelsea24News
Leboeuf: Silva również zawinił
Leboeuf: Silva również zawinił

Leboeuf: Silva również zawinił

Były obrońca The Blues wypowiedział się na temat porażki Chelsea z Evertonem w Premier League.

– W środkowej części boiska Chelsea spisała się dobrze w kwestii posiadania piłki, jednak grali źle w defensywie. Widzieliśmy karnego sprokurowanego przez Mendy’ego, jednak według mnie, Thiago Silvy również jest winny w tej sytuacji. Nie zaatakował piłki i zbyt długo się wahał. Myślał, że Mendy wyjdzie wcześniej i doszło do błędu.

– W momencie decydującego podania byli zbyt niedokładni. Byłem bardzo zmartwiony widząc grę Chelsea we wczorajszym spotkaniu. Przypominało mi to czasy, kiedy grałem w klubie- brakowało nad ducha walki.

– Everton wykazał się fantastycznym duchem walki. Może nie są tak dobrzy technicznie jak gracze Chelsea, ale walczyli, wspomagani geniuszem taktycznym Carlo Ancelottiego. Zrobili wszystko, aby uniknąć niepotrzebnych błędów.

– Oczywiście, Chelsea obiła poprzeczkę i słupki bramki. Mimo wszystko nie zasłużyli na wygraną. Mogliby grać w ten sposób nawet przez dwie godziny, a i tak nie trafiliby bramki.

Źródło: ESPN FC

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW