Mount: Nie możemy tak rozpoczynać spotkań - Chelsea24News
Mount: Nie możemy tak rozpoczynać spotkań
Mount: Nie możemy tak rozpoczynać spotkań

Mount: Nie możemy tak rozpoczynać spotkań

Wychowanek The Blues skomentował porażkę z Evertonem.

– Everton to bardzo trudny rywal. Nie weszliśmy dobrze w mecz, nie graliśmy tak jak w poprzednich spotkaniach i zostaliśmy z to ukarani. Od momentu stracenia gola mecz stał się jeszcze cięższy, musimy przeanalizować nasze błędy i skorygować je przed kolejnym spotkaniem.

– Takie rzeczy się zdarzają, ale celujemy w pierwsze miejsce w lidze, więc nie możemy tak rozpoczynać spotkań. Wiemy o tym. Musimy bardzo szybko wyciągnąć wnioski z tej porażki, ponieważ następny wyjazdowy mecz już niebawem.

– Zawsze tworzymy sytuacje, ale w tym meczu ich zabrakło. Czasami tak po prostu jest, trzeba skupić się na następnym pojedynku.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW