Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przez długie tygodnie drużyna Chelsea pozostawała niepokonana, dopiero wyjazd na Goodison zmienił ten stan rzeczy. Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

– Mogliśmy mieć więcej z tego meczu, jednak trudno powiedzieć, że mieliśmy pecha. Nie zagraliśmy tak dobrze jak potrafimy, nie potrafiliśmy sobie poradzić z fragmentami, gdzie musieliśmy przeciwstawić się z warunkami fizycznymi rywali.

– Kiedy tracisz bramkę dajesz rywalowi sposobność do tego, aby mógł wyczekiwać. My nie potrafiliśmy złamać ich szyków obronnych. Nie byliśmy sobą w tym meczu.

– Everton to doskonale zorganizowana drużyna, która chciała nas przede wszystkim zatrzymać. Nie byliśmy wystarczająco dobrzy, jednak nie uważam również, że zasługiwaliśmy na porażkę. Nie musieliśmy przegrać tego meczu.

– Przed nami jeszcze wiele pracy i wieczory takie jak te mogą się przytrafiać. Nienawidzę takich spotkań, to jednak dla nas wyzwanie. Musimy szybko odpowiedzieć na ten wynik, zobaczymy jak będzie w kolejnym meczu.

Edouard Mendy

– Odkąd do nas trafił był fantastyczny, nie uważam także, aby to był tylko jego błąd. Cała drużyna nie potrafiła przeciwstawiać się rywalowi w walce o drugie piłki.

Christian Pulisic

– Musiałem go pozostawić poza kadrą. Poczuł dyskomfort podczas treningu w środku tygodnia, co oznaczało że trzech naszych skrzydłowych nie mogło zagrać.

– To historia, która się stale powtarza, cała liga ma problemy z urazami mięśniowymi. Rodriguez z Evertonu też ma ten problem. Kiedy myślisz o meczu Evertonu z Chelsea chcesz widzieć najlepszych piłkarzy, ekscytujących skrzydłowych, jednak teraz nie możemy obserwować najlepszej Premier League.

– To coś co należy zmienić, myślę że trzeba ponownie rozmawiać o wprowadzeniu pięciu zmian w spotkaniu. To bardzo frustrujące, każdy zespół ma szeroki skład, każdy mógłby zapełnić swoje ławki rezerwowych. Czy zabrakło nam dzisiaj skrzydłowych? Oczywiście, ponieważ to wielcy piłkarze.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW