Hoddle: Lampard podejdzie optymistycznie do meczu z Atletico - Chelsea24News
Hoddle: Lampard podejdzie optymistycznie do meczu z Atletico
Hoddle: Lampard podejdzie optymistycznie do meczu z Atletico

Hoddle: Lampard podejdzie optymistycznie do meczu z Atletico

Były pomocnik Chelsea skomentował wylosowanie Atletico w 1/8 Ligi Mistrzów.

– Ciężki przeciwnik, zapewne drużyna nie chciała na nich trafić. Barcelona nie jest obecnie zbyt straszna, natomiast Atletico jest w świetnej formie. Zawsze trudno się gra przeciwko nim. Posiadają wyważony balans, jeśli menedżer pozwala im na ofensywniejszy futbol. Grają bardzo intensywnie.

– Chelsea zdecydowanie jest na tyle silna, aby ich pokonać. Wszystko zależy jednak od tego, jak zawodnicy podejdą do tego spotkania. Wielkie mecze niosą za sobą wielki stres, piłkarze muszą być bardzo pewni siebie. Musimy wierzyć, że wszystkie 3 zespoły z Anglii zakwalifikują się dalej, zwłaszcza Chelsea z Atletico.

– Werner i Silva są fantastycznymi zawodnikami z wielkim doświadczeniem, którzy nie boją się takich spotkań. Chelsea chce dominować swoich przeciwników. Lampard  nie zamierza z tego rezygnować. Być może w meczu wyjazdowym będzie ryzykował nieco mniej.

– Są nastawieni na ofensywę, ale mają też odpowiedni balans. Silva i Kante tworzą kręgosłup zespołu. Posiadają też wiele opcji, ich zawodnicy są bardzo wszechstronni. Frank nadal uczy się sztuki menedżerskiej, każdy mecz w Europie jest dla niego cenny. Losowanie mogłoby być nieco łatwiejsze, ale na pewno podejdzie do tego spotkania optymistycznie.

Źródło: BT Sport

 

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW