Koke: Zadecydują detale - Chelsea24News
Koke: Zadecydują detale
Koke: Zadecydują detale

Koke: Zadecydują detale

Kapitan Atletico skomentował wyniki losowania w 1/8 Ligi Mistrzów.

– Runda kwalifikacyjna zawsze opiera się na tym samym- decydują najmniejsze detale. Kiedy tworzysz sytuacje musisz je wykorzystywać i równocześnie grać dobrze w defensywie. W zeszłym sezonie to właśnie detale zadecydowały o naszym zwycięstwie z Liverpoolem, z Chelsea będzie tak samo.

– Przeszłość nie ma znaczenia. Chelsea jest świetną drużyną, niesamowicie się rozwijają i grają ofensywny futbol. Będziemy musieli odpowiednio się przygotować, aby ich pokonać.

– Do meczu zostało jeszcze sporo czasu, ale już jesteśmy podekscytowani. Mamy naprawdę dobry sezon i jeśli nadal będzie grać z taką dynamiką, możemy odegrać dużą rolę w tej edycji Ligi Mistrzów.

Źródło: Marca

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW