Leboeuf: Chelsea stara się grać zbyt atrakcyjny futbol - Chelsea24News
Leboeuf: Chelsea stara się grać zbyt atrakcyjny futbol
Leboeuf: Chelsea stara się grać zbyt atrakcyjny futbol

Leboeuf: Chelsea stara się grać zbyt atrakcyjny futbol

Francuz skrytykował podstawę podopiecznych Franka Lamparda w meczu z Evertonem.

– Ten mecz przypomniał mi czasy, kiedy Chelsea była pełna zagranicznych piłkarzy, którzy nie pokazywali „prawdziwego angielskiego ducha walki”. To właśnie zdarzyło się w sobotę. Musisz być wojownikiem, czasami musisz zagrać nieczysto- połowa aktualnego składu nie jest w stanie tego zrobić.

– Zespół jest młody, być może brakuje im doświadczenia. Nie mogą popełniać takich błędów w defensywie. Chelsea stara się grać zbyt atrakcyjny futbol. Dobrze spisują się w pomocy, ale nie są wystarczająco efektywni w ataku i obronie.

Źródło: ESPN

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW