Luis Saha: Arsenal powinien ponownie sprowadzić Giroud - Chelsea24News
Luis Saha: Arsenal powinien ponownie sprowadzić Giroud
Luis Saha: Arsenal powinien ponownie sprowadzić Giroud

Luis Saha: Arsenal powinien ponownie sprowadzić Giroud

Były napastnik Manchesteru United uważa, że Mikel Arteta powinien zastanowić się nad powrotem Giroud na Emirates Stadium.

– Olivier Giroud byłby dobrą opcją dla Arsenalu, jeśli chcieliby ponownie podpisywać z nim kontrakt. To topowy napastnik. Nie zawsze daje ci taki styl jakiego od niego oczekujesz, natomiast zawsze, kiedy jego dyspozycja jest podważana- potrafi skutecznie rozwiać wszelkie wątpliwości.

– Arteta pokazał wiele jakości, od kiedy został menedżerem Arsenalu. Na początku był chwalony za sposób gry drużyny, ale kiedy przegrał kilka spotkań, każdy o tym zapomniał. Mikel jest młodym menedżerem, błędy będą mu się przytrafiały. Dopiero adaptuje się do nowej sytuacji.

– Arteta został sprowadzony do wielkiego klubu bardzo wcześnie. Bardzo mnie to zdziwiło, natomiast poradził z tym sobie lepiej niż się spodziewałem. Bardzo dobrze znosi presje. Należy pamiętać, że klub sam w sobie nie jest obecnie na zbyt wysokim poziomie- to nie tylko wina Artety. Przyszedł do klubu, który nie radził sobie zbyt dobrze na rynku transferowym w ostatnich latach. Musi to zmienić.

Źródło: Genting Bet

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW