Marc Guehi zostanie piłkarzem pierwszego zespołu? - Chelsea24News
Marc Guehi zostanie piłkarzem pierwszego zespołu?
Marc Guehi zostanie piłkarzem pierwszego zespołu?

Marc Guehi zostanie piłkarzem pierwszego zespołu?

Nie od dziś wiadomo, że akademia Chelsea jest jedną z najlepszych w Europie. W ostatnim czasie, kilka perełek otrzymało szansę debiutu w pierwszym zespole.

Jak informuje The Athletic, będący na wypożyczeniu w Swansea Marc Guehi ma być kolejnym wychowankiem, który zadebiutuje w zespole Franka Lamparda. Anglik zbiera bardzo pozytywne oceny podczas pobytu w walijskim klubie. Nie przez przypadek znajdują się na trzecim miejscu w tabeli. Działacze klubu już teraz zastanawiają się nad wykupem młodego piłkarza.

Ich plany ma pokrzyżować Chelsea, której sztab szkoleniowy mocno zastanawia się nad włączeniem Marca do pierwszej drużyny. Jego sytuacji oraz występom bardzo uważnie przygląda się Frank Lampard oraz jego asystenci, Jody Morris i Joe Edwards. To może oznaczać, że przyszłość Anglika znajduje się właśnie na Stamford Bridge.

Przed Guehim, do pierwszego zespołu przebili się tacy piłkarze jak Tammy Abraham, Mason Mount czy Reece James. Ostatnio swoje szanse otrzymali również Billy Gilmour czy Tino Anjorin.

Źródło: The Athletic

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW