Melchiot: Chelsea nie jest faworytem do zdobycia mistrzostwa - Chelsea24News
Melchiot: Chelsea nie jest faworytem do zdobycia mistrzostwa
Melchiot: Chelsea nie jest faworytem do zdobycia mistrzostwa

Melchiot: Chelsea nie jest faworytem do zdobycia mistrzostwa

Były obrońca The Blues uważa, ze wbrew temu co powiedział Jurgen Klopp, Chelsea nie jest faworytem do wygrania ligi.

– Chociaż bardzo bym chciał to nie sądzę, aby Chelsea była faworytem do mistrzostwa w tym sezonie. Kiedy spojrzysz na Liverpool to widzisz, że mają odpowiednie składniki, aby obronić tytuł. Chelsea i Manchester City na pewno będą chcieli im przeszkodzić.

– Oczywiście aspiracje Chelsea są ogromne, jednak takie mecz jak ten z Evertonem musza kończyć się zwycięstwem. Czy oczekuje od nich pierwszej czwórki? Oczywiście, to normalne-  zwłaszcza patrząc na inwestycje, których dokonali w zeszłym okienku. Sprowadzili wielu utalentowanych zawodników.

– Ważnym czynnikiem jest zdejmowanie presji z piłkarzy. Klopp zachował się bardzo sprytnie wyznając, że Chelsea jest faworytem do wygrania ligi.

– Kiedy przychodzi prawdziwy test dla drużyny, rozpoczyna się walka. Everton w tamtym spotkaniu to pokazał. Musisz być prawdziwym mężczyzną, nie zawsze chodzi o taktykę- w większości przypadków decyduje duch walki. Lampard nazwał ten mecz testem właśnie pod tym względem, niestety piłkarze jemu nie sprostali. Następne spotkanie rozegrają z Wolves, tym razem będą musieli zdać egzamin.

– Liga jest wygrywana na przełomie grudnia i stycznia. Jeśli nie będziesz spisywał się dobrze w tym okresie i zaczniesz tracić punkty, twoja sytuacja staje się bardzo skomplikowana.

Źródło: Stadium Astro

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW