Adrian Durham: Havertz niedługo będzie porównywany do Ozila - Chelsea24News
Adrian Durham: Havertz niedługo będzie porównywany do Ozila
Adrian Durham: Havertz niedługo będzie porównywany do Ozila

Adrian Durham: Havertz niedługo będzie porównywany do Ozila

Gospodarz talkSPORT ocenił ostatnie występy młodego pomocnika Chelsea.

– Patrząc na Havertza mam wrażenie, że jeśli nie stanie się nic przełomowego, prędzej czy później zostanie mu przypięta łatka drugiego Mesuta Ozila. Takie powiązanie łączy się oczywiście z ich wspólną narodowością, ale również  sposobem i miejscem gry. Jeżeli nie zacznie bardziej wpływać na losy meczu, będzie miał poważny problem z pozbyciem się tego porównania.

– Oglądałem go w meczu z Burnley gdzie zagrał wyjątkowo dobrze. Mount grał w tym meczu nieco głębiej, mimo wszystko wspólna obecność na boisku Mounta i Haverta tworzy pewien problem.

– Mount robi wszystko, co powinien robić Havertz i robi to bardzo dobrze. Mam wrażenie, że przez to Niemiec  nie wie co ma robić i nie może odnaleźć się na murawie.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW