Chelsea przegrywa na Molineux Stadium - trzeci mecz bez zwycięstwa Chelsea! - Chelsea24News
Chelsea przegrywa na Molineux Stadium – trzeci mecz bez zwycięstwa Chelsea!
Chelsea przegrywa na Molineux Stadium – trzeci mecz bez zwycięstwa Chelsea!

Chelsea przegrywa na Molineux Stadium – trzeci mecz bez zwycięstwa Chelsea!

Dzisiejsze spotkanie miało być idealną okazją do tego, aby wrócić na zwycięskie tory i przerwać dwumeczową serię bez wygranej. Każdy wiedział jednak, że nie będzie to łatwe, ponieważ Wolves to silny rywal.

Pierwsza połowa spotkania mogła poważnie zanudzić, osoby oglądające je na leżąco mogli nie dotrwać do ostatniego gwizdka arbitra. Sztuką było wręcz nie przyciąć komara podczas tego pasjonującego widowiska. Żadna z ekip nie potrafiła stworzyć zagrożenia, a wszelkie próby kończyły się jeszcze przed polem karnym. Dobrą sytuację na gola miał Olivier Giroud, jednak uderzył ponad bramką po strzale głową.

W drugiej połowie mecz się nieco otworzył – Olivier Giroud sytuacyjnie uderzył z woleja i to wystarczyło, aby pokonać Rui Patricio. Portugalczyk popełnił koszmarny błąd, niemal wrzucając sobie piłkę do siatki.

Szczęście The Blues nie trwało długo, bowiem gospodarze potrafili wyrównać. Podence zakręcił defensorami The Blues w polu karnym i nie dał szans Edouardowi Mendy’emu strzelając w kierunku krótkiego słupka.

Frank Lampard wprowadził wówczas dwóch zawodników – Mateo Kovacicia oraz Tammy’ego Abrahama, ale żaden z nich nie zdołał odcisnąć swojego piętna podczas tych kilkunastu minut, które otrzymali od menedżera.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, Wolverhampton zdobyli drugiego gola. Świetna kontra kończona przez Neto zakończyła się bramką na wagę zwycięstwa dla gospodarzy.

The Blues trzeci raz z rzędu nie potrafią wygrać, a najbliższą okazją na przełamanie będzie domowy pojedynek z West Hamem. Już za kilka dni Frank Lampard będzie musiał stawić czoła podopiecznym Davida Moyesa.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW