Koscielny: Doradzałem Giroud, aby opuścił Chelsea - Chelsea24News
Koscielny: Doradzałem Giroud, aby opuścił Chelsea
Koscielny: Doradzałem Giroud, aby opuścił Chelsea

Koscielny: Doradzałem Giroud, aby opuścił Chelsea

Były kapitan Arsenalu wyznał, że próbował nakłonić napastnika Chelsea do opuszczenia Stamford Bridge tego lata. Panowie grali razem w barwach Kanonierów przez 6 sezonów, zdobywając FA Cup w 2018 roku.

– To prawda, próbowałem go przekonać na transfer do Bordeaux. Olivier się na to nie zdecydował i całkowicie szanuje jego decyzje. Nadal czuje się na tyle silny, aby walczyć na najwyższym poziomie i grać w klubie występującym w Lidze Mistrzów.

– Chce grać w składzie Francji do Euro w przyszłym roku, a może nawet do Mistrzostw Świata w Katarze w 2022. Jeżeli nadal czuje, że jest do tego zdolny, pozostaje mi cieszyć się jego szczęściem.

– Kariera jest krótka. Przedstawiłem mu powodu mojego transferu do Bordeaux i zrozumiał moją decyzję. Nadal chce wygrywać i grać na najwyższym poziomie.

Źródło: France Football

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW