Nuno: Lampard wykonuje świetną pracę - Chelsea24News
Nuno: Lampard wykonuje świetną pracę
Nuno: Lampard wykonuje świetną pracę

Nuno: Lampard wykonuje świetną pracę

Szkoleniowiec Wolverhampton – Nuno Espírito Santo wypowiedział się na temat dzisiejszego pojedynku Wilków z Chelsea. Zespół Portugalczyka w zeszłym sezonie przegrał oba mecze z The Blues, odpowiednio 2:5 oraz 2:0. 

– Chelsea to bardzo dobry zespół, mają utalentowany skład i naprawdę wielu dobrych zawodników – zarówno wychowanków jak i tych niedawno kupionych. Frank wykonuje bardzo dobrą robotę. Jutro czeka nas niesłychanie ciężki mecz.

Szczerze mówiąc, wszystkie drużyny w Premier League są silne. To najlepsze rozgrywki z udziałem najlepszych zawodników i drużyn. Naprawdę wierzę w to, że w Premier League nie ma drużyny, którą można by zlekceważyć.

– W zeszłym sezonie był to dla nas ciężki mecz. Myślę, że nie zagraliśmy dobrze, natomiast Chelsea wręcz przeciwnie. Stworzyła nam wiele problemów i zafundowała nieprzyjemny wynik. Odniesienia nie dotyczą zeszłego sezonu, chodzi o to czym Chelsea jest teraz. Jak radziła sobie w zeszłych tygodniach. To jest to, co dokładnie analizujemy, ponieważ ważny jest impet, w którym jest zespół.


Źródło: TribalFootball

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW