Scholes: Chelsea nie jest gotowa na walkę o mistrzostwo - Chelsea24News
Scholes: Chelsea nie jest gotowa na walkę o mistrzostwo
Scholes: Chelsea nie jest gotowa na walkę o mistrzostwo

Scholes: Chelsea nie jest gotowa na walkę o mistrzostwo

Legenda Manchesteru United oceniła pracę Franka Lamparda na Stamford Bridge.

– Nie sądzę, aby Chelsea była gotowa na walkę o mistrzostwo. Mają kilku świetnych zawodników, Lampard buduje bardzo silną drużynę i mają dobrą serię wyników. Uważam, że na ten moment nie są jeszcze klasowym zespołem. Są jednak na drodze, aby tego dokonać.

– Havertz i Werner potrzebują więcej czasu na oswojenie się z ligą, trochę im to zajmie. Nie sądzę, aby byli w stanie wygrać ligę, ale to tylko moja opinia. Może mnie zaskoczą, nie mam pojęcia. Po prostu według mnie nie mają jeszcze takiej klasy jak Manchester City czy Liverpool.

Źródło: Premier League Productions

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW