Wnioski po meczu z Wolverhampton - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Wolverhampton
Wnioski po meczu z Wolverhampton

Wnioski po meczu z Wolverhampton

Chelsea odnosi drugą z rzędu porażkę w lidze, ewidentnie grudzień nie zaczął się dobrze dla drużyny Lamparda. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Chelsea dobrze kontrolowała to spotkanie do bramki na 0:1 strzelonej przez Giroud. Potem gra siadła, cofnęliśmy się i prosiliśmy o kłopoty, które nas spotkały, zupełnie zasłużenie.
  2. Bardzo słaby mecz naszych dwóch nowych nabytków. Werner i Havertz zagrali tragicznie. Widać, że coś się dzieje z ich aklimatyzacją do Premier League. Może to intensywność ligi, może to natężenie spotkań. Jest to niepokojące, ponieważ mieli stanowić o naszej sile.
  3. Zawiodłem się na Lampardzie jeżeli chodzi o reakcje po strzelonym przez nas golu. Liczyłem, że pójdziemy za ciosem. Widać zmęczenie, które nam towarzyszy. Zwłaszcza w ofensywie.
  4. Fantastyczni dzisiaj byli dwaj zawodnicy w naszych szeregach – Kurt Zouma i N’Golo Kante. Obaj zasłużyli na bardzo wysokie noty. Mam wrażenie że zagrali bezbłędnie, a sam Kurt był bliski fantastycznej bramki.
  5. Bardzo, bardzo dobra pierwsza połowa Pulisicia, ale również bardzo, bardzo słaba druga połowa. Ewidentnie brak ogrania oraz kondycji meczowej. Amerykanin nie udźwignął całego spotkania, a niestety był on nam dzisiaj potrzebny jak tlen.
  6. Widzieliśmy w dzisiejszym meczu coś niespotykanego w tym sezonie – słabą dyspozycję Jamesa. Wychowanek nie miał swojego dnia. Jego dośrodkowania nie siały postrachu w szeregach rywala. Jednakże o niego jestem w zupełności spokojny.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW