Chelsea24Bet - #1 - Chelsea24News
Chelsea24Bet – #1
Chelsea24Bet – #1

Chelsea24Bet – #1

Środek tygodnia. Jedni już się otrząsnęli po poniedziałkowej traumie, inni odliczają i wypatrują z utęsknieniem piątku. Grudniowa środa jednak to nie czas na takie dywagacje dla fanów bukmacherki. Wiele spotkań w okresie przedświątecznym, zatem pora pochylić się nad kilkoma meczami według mnie wartymi uwagi.

Arsenal – Southampton – Powiedzieć, że Arsenal sobie w obecnych rozgrywkach nie radzi to jak nie powiedzieć nic. Katastrofalna forma, nieskuteczność ofensywnych zawodników, oraz ciężki terminarz w najbliższych dniach sprawia, że Kanonierzy będą w większych opałach niż Rzeczpospolita Obojga Narodów podczas rozbiorów. Zupełnie inna sytuacja jest w ekipie Hasenhuttla. Święci są miłą niespodzianką tego sezonu i zajmują wysokie, czwarte miejsce w lidze. Strzelają dużo bramek i nie boją się iść z nikim na wymianę ciosów. Mimo, że Arsenal gra u siebie to ciężko mi uznać ich za faworytów tego spotkania. Osobiście uważam, że zwycięży drużyna Southampton (ewentualnie mecz zakończy się remisem). Nie przedłużając oto interesujące zakłady i ich kursy:

Zwycięstwo Southampton – 3.10 (sts), ewentualnie X2  – 1.62 (sts)

2 drużyna – liczba strzałów w światło bramki 4.5, „+” – 2.00 (sts)

Ings strzeli gola – 2.40 (sts)

Ryzykownie!!

2 drużyna wygra do zera, „tak” – 5.65 (sts)

Rennes – Marsylia – Ktokolwiek kto śledził poczynania Marsylii jedynie w Lidze Mistrzów może przeżyć spory szok. Drużyna z południowej Francji plasuje się na czwartej pozycji, ale ma dwa mecze mniej rozegrane od ekip ponad nią (wystarczą im dwa remisy, aby zrównać się z liderem). Jak sobie radzi Rennes? Średnio. 8 miejsce i 6 punktów straty do trzeciego miejsca to nie jest kosmiczna strata do nadrobienia, więc na papierze nie wygląda to źle… ale w ostatnich 5 meczach zdobyli zaledwie 4 punkty! Na swoim stadionie również nie zachwycają (ostatnie 5 spotkań to również 4 punkty). Marsylia za to lubi grać na wyjeździe (w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych remis z Lyonem, a poza tym zwycięstwa). Ekipa Villas – Boasa nie zachwyca w ofensywie (19 bramek), za to jest bardzo pewna w defensywie. Zaledwie 10 goli (razem z Lille najlepsze bloki obronne w lidze) brzmi dumnie. Czego spodziewam się po tym meczu? Marsylia podtrzyma dobrą formę w lidze i zwycięży, ale będzie to wygrana okupiona w mało spektakularny sposób. Moje typy:

Zwycięstwo Marsylii – 3.20 (sts)

Liczba goli powyżej 2.5, „-” – 1.75 (sts), lubiący igrać z ogniem mogą nawet postawić poniżej 1.5 gola. Kurs na to wynosi 3.20 (sts).

Hoffenheim – RB Lipsk – Mecz będzie na pewno interesujący. Obie drużyny z dużym ciągiem na bramkę (z tą różnicą, że Lipsk w przeciwieństwie do Hoffenheim umie ich również nie tracić). Na temat drużyny Nagelsmanna nie ma co się rozpisywać, ponieważ wszyscy wiedzą, że trzymają bardzo wysoki poziom. Zespół Hoffenheim nie wygląda tak dobrze jak ich rywal. Stracili na ten moment 21 (!) bramek i plasują się na 12 miejscu w tabeli Bundesligi. Nie przedłużając, czego spodziewać się można po tym meczu? Wielu goli, padną one w większej, lub mniejszej ilości dla obu drużyn, oraz zwycięsko z tego starcia wyjdzie drużyna gości. Typy:

Zwycięstwo Lipska – 1.70 (sts)

Obie drużyny strzelą gola, „tak” – 1.45 (sts)

Liczba goli powyżej 3.5 „tak” – 2.00 (sts)

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW