Joe Cole: Werner musi popracować nad skutecznością - Chelsea24News
Joe Cole: Werner musi popracować nad skutecznością
Joe Cole: Werner musi popracować nad skutecznością

Joe Cole: Werner musi popracować nad skutecznością

Były skrzydłowy Chelsea ocenił dyspozycję Timo Wernera.

– Zdecydowanie musi popracować nad wykończeniem. Jest młodym napastnikiem, na pewno ulepszy ten aspekt. Bez wątpienia będzie topowym zawodnikiem dla Chelsea. Lampard powinien jednak zmienić jego pozycję.

– Ziyech i Hudson-Odoi wracają do zdrowia, wprowadzą powiew świeżości. Werner powinien wrócić na dziewiątkę. Wygrywanie trofeów jest maratonem, musisz korzystać z usług wszystkich zawodników. Być może Werner potrzebuje chwili odpoczynku i po powrocie skrzydłowych ławka rezerwowych dobrze mu zrobi.

– Jego początek kariery w  Chelsea nie był najgorszy. Kibice muszą zrozumieć, że zarówno on jak i Havertz potrzebują czasu na adaptację. Są topowymi zawodnikami, pokazywali na co ich stać.

Źródło: Amazon Prime

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW