Kante: Powinniśmy utrzymać wynik do końca - Chelsea24News
Kante: Powinniśmy utrzymać wynik do końca
Kante: Powinniśmy utrzymać wynik do końca

Kante: Powinniśmy utrzymać wynik do końca

Francuz skomentował porażkę z Wolverhampton.

– Jesteśmy bardzo zawiedzeni przegraniem dwóch meczy z rzędu. Po meczu z Evertonem chcieliśmy odkuć się w następnym spotkaniu, ale pierwsza połowa nie wyglądała dobrze w naszym wykonaniu. Otworzyliśmy wynik spotkania, więc przegrana w takich okolicznościach jest jeszcze bardziej bolesna.

– Nawet jeśli nie graliśmy dobrze, powinniśmy utrzymać wynik do końca. W pierwszej połowie grali piątką w defensywie, przez co ciężko nam było stworzyć jakiekolwiek sytuacje. Byliśmy zadowoleni z faktu zdobycia bramki po pierwszym celnym strzale, ale to było za mało.

– Kiedy przeciwnicy wyrównali, chcieliśmy jak najszybciej odzyskać prowadzenie. Narażaliśmy się na kontrataki i za to zapłaciliśmy.

– Nie chcemy prezentować się tak jak w dwóch ostatnich meczach. Musimy wrócić do wygrywania i udowodnić swoją wartość w meczu z West Hamem.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW