Leboeuf: Jeżeli czujesz, że nie możesz wygrać to staraj się chociaż nie przegrać - Chelsea24News
Leboeuf: Jeżeli czujesz, że nie możesz wygrać to staraj się chociaż nie przegrać
Leboeuf: Jeżeli czujesz, że nie możesz wygrać to staraj się chociaż nie przegrać

Leboeuf: Jeżeli czujesz, że nie możesz wygrać to staraj się chociaż nie przegrać

Były obrońca The Blues skrytykował  postawę doświadczonych zawodników w meczu z Wolverhamtpon.

– Jeśli czujesz, że masz zły dzień i nie jesteś w stanie wygrać meczu, to przynajmniej postaraj się go nie przegrać. Chelsea przegrała ponieważ piłkarze postawili wszystko na jedną kartę chcą wyjść na prowadzenie do ostatniej minuty.

– Chciałbym, aby tak doświadczeni zawodnicy jak Silva, Kovacic czy Kante powiedzieli drużynie „Nie jesteśmy w stanie dzisiaj wygrać, ale przynajmniej nie przegrajmy, to nasze główne zadanie”. W ostatniej akcji Kovacic za bardzo poszedł do przodu, znajdował się poza pozycją, ułatwiając kontratak graczom Wilków. Nie powinien się tam znajdować. Silva i Kante powinni mu powiedzieć, żeby nie ryzykował, ponieważ jeśli nie strzelimy bramki, to przynajmniej zremisujemy.

– Piłkarze musza być bardziej odpowiedzialni za swoje czyny. Oczywiście mogą być zmęczeni, ale z takimi zawodnikami jak Kante, który wygrał Mistrzostwo Świata, powinni mieć liderów którzy powiedzieliby „Dzisiaj gramy źle, nie możemy przegrać, grajmy na remis”.

Źródło: ESPN

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW