Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Chelsea przegrywa drugi mecz z rzędu, a seria spotkań bez zwycięstwa przedłuża się do trzech. Czas na pomeczowe wypowiedzi menedżera The Blues.

– Nie graliśmy wystarczająco dobrze, to proste. Największym zagrożeniem płynącym ze strony Wolves są kontry, mogą także inaczej atakować, ale to właśnie kontra jest ich najmocniejszą stroną. Bronili bardzo dobrze, byli zorganizowani, byli szybcy i mają jakość w ofensywie. Wiedzieliśmy to przed spotkaniem, wiedzieliśmy to w trakcie spotkania, a jednak dopuściliśmy ich do kilku kontr. Kiedy dajesz rywalowi wykorzystać swoje atuty to możesz przegrać mecz.

– Jestem bardzo rozczarowany, mieliśmy wszystko pod kontrolą w momencie zdobycia bramki na 1-0. Nie graliśmy świetnie, ale mieliśmy mecz pod kontrolą. Myślę że powinniśmy wygrać ten mecz, jednak pozwoliliśmy im wrócić i straciliśmy rozpęd. Potem daliśmy im wyprowadzić kilka kontr i nadzialiśmy się na taką, która zakończyła się bramką. Naprawdę jestem rozczarowany.

– Mieliśmy długą serię spotkań bez porażki, wszyscy nas wówczas chwalili, ja jednak wiedziałem że przyjdą także trudniejsze momenty. To także ważne w mojej pracy, aby zachowywać spokój. Powinienem więc być rozczarowany mniej niż jestem.

– Wiem, że mamy jeszcze sporo do poprawy, taki mecz jak dzisiaj nie jest takim, który powinien nam się zdarzyć. To jednak coś czego nauczyłem się już w Premier League, musisz stale grać na najwyższym poziomie, bo inaczej będziesz przegrywał spotkania, zwłaszcza wyjazdowe. To nauczka dla zawodników.

VAR

– To była bardzo dobra decyzja. Nie powiedziałbym, że Neto nurkował, jednak upadł bez kontaktu z Jamesem. Poza tym wydawało się, że całe zdarzenie miało miejsce poza polem karnym.

Ziyech i Hudson-Odoi

– Mamy nadzieję, że Hakim oraz Callum wrócą do treningów jeszcze w tym tygodniu, jednak nie mam pojęcia, czy będą w stanie wrócić do pełni formy na spotkanie z West Hamem.

Piłkarze są zmęczeni?

– Oczywiście u piłkarzy może występować zmęczenie, jednak nie lubię mówić takich rzeczy, zwłaszcza kiedy w pierwszych 60 minutach byliśmy lepszą drużyną. Mierzymy się z kilkoma urazami, co oznacza że na niektórych pozycjach nie jestem w stanie rotować zbyt wiele. Nie zamierzam jednak powiedzieć, że przegraliśmy mecz w którym prowadziliśmy, ponieważ jesteśmy zmęczeni.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW