Scholes: Mount może stać się drugim Lampardem - Chelsea24News
Scholes: Mount może stać się drugim Lampardem
Scholes: Mount może stać się drugim Lampardem

Scholes: Mount może stać się drugim Lampardem

Były pomocnik Manchesteru United widzi w wychowanku The Blues przyszłego lidera drużyny.

– Głównym problemem Chelsea jest brak kreatywności. W przeciągu dwóch ostatnich spotkań stworzyli ledwie kilka sytuacji. Myślę, że mają kreatywnych zawodników, ale potrzebują czasu, aby bardziej wpływać na wyniki spotkań.

– Za każdym razem obserwując Masona Mounta jestem pod wrażeniem. Może stać się dla Chelsea kimś wielkim, pójść w ślady Lamparda. Ma umiejętności i technikę, potrzebną do wygrywania meczów.

– Mount nie znajdzie lepszego nauczyciela niż Lampard. Po upływie paru lat, również będzie miał wiele goli dla Chelsea.

– To będzie najbardziej wyrównany wyścig o mistrzostwo od paru lat. Nadal uważam, że Liverpool obroni mistrza, aczkolwiek przewaga nie będzie aż tak duża jak w poprzednim sezonie. Manchester City prawdopodobnie się do nich zbliży. Oczekuję, że Manchester United zanotuje ogromną poprawę. Chelsea jest dobrą drużyną. Mają szansę namieszać, ale uważam, że to nie będzie ich sezon.

Źródło: Amazon Prime

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW