Kante: Giroud wnosi pozytywną energię do drużyny - Chelsea24News
Kante: Giroud wnosi pozytywną energię do drużyny
Kante: Giroud wnosi pozytywną energię do drużyny

Kante: Giroud wnosi pozytywną energię do drużyny

Pomocnik The Blues pochwalił postawę i dyspozycję swojego rodaka.

– Olivier jest dla nas bardzo ważny ze względu na swoje doświadczenie, talent i to jakim jest napastnikiem. Jest dobrym zawodnikiem i jego charakter to potwierdza. Po jego przybyciu zdobyliśmy FA Cup i Lige Europy, w której był królem strzelców pomimo tego, że na początku nie grał zbyt dużo. Po restarcie ligi strzelił wiele istotnych bramek.

– Zawsze ciężko pracuje i daje z siebie wszystko na treningach. Wnosi pozytywną energię do drużyny, nie ważne czy gra regularnie czy nie. Oglądanie zawodnika z takim nastawieniem dobrze wpływa na nas wszystkich.

– Wiemy, że mamy szeroką kadrę i każdy chce grać. Menedżer musi podejmować decyzje. Zadaniem każdego jest zachowanie odpowiedniego nastawienia i walka na boisku.

– Giroud jest drugim najlepszym strzelcem reprezentacji Francji. Rozegrał dla niej ponad 100 spotkań, należy mu się za to szacunek. Przez wiele lat grał dla wielkich klubów i zdobywał trofea. Teraz może pobić rekord Thierry’ego Henry’ego. Wszyscy będą bacznie obserwować, czy mu się uda.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW