Melchiot: Kwota transferu ciąży na Havertzie - Chelsea24News
Melchiot: Kwota transferu ciąży na Havertzie
Melchiot: Kwota transferu ciąży na Havertzie

Melchiot: Kwota transferu ciąży na Havertzie

Pomimo ostatnich mizernych występów młodego Niemca były defensor The Blues nadal wierzy w jego potencjał.

– Znałem Havertza zanim trafił do Chelsea. Było widać, że ma ogromny talent. W porównaniu z jego grą w Niemczech,w systemie Chelsea gra nieco bardziej z boku. W Bayerze występował na pozycji numer 10 albo jako napastnik. Miał więcej wolności, ponieważ drużyna była zbudowana wokół niego.

– W Chelsea nie ma na to szans! Mają zawodnika, który musi przystosować się do nowego sposobu gry, a to wymaga czasu. Ludzie są niecierpliwi względem niego ze względu na ogromną cenę transferu. Chcą, aby od razu pokazywał pełnie umiejętności.

Jason Cundy, kolejny był obrońca Chelsea, również wierzy w Havertza.

– Ma 21 lat, opuścił ojczyznę i jeszcze się nie zadomowił. Płacąc 70 milinów za tak młodego zawodnika, płacisz głównie za jego potencjał. To ogromna suma pieniędzy. Nie możemy oceniać go po 12 spotkaniach.

– Zmaga się teraz z wieloma trudnościami, ale jego talent jest niepodważalny. Nie chce być dla niego surowy. Jest młody i potrzebuje więcej czasu. Możemy go oceniać za rok lub dwa.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW