James z kontuzją! - Chelsea24News
James z kontuzją!
James z kontuzją!

James z kontuzją!

Reece James prawdopodobnie nie zagra w spotkaniu z West Hamem – wszystko przez uraz kolana, którego doznał podczas treningów.

Anglik przejdzie wszystkie niezbędne badania i dopiero wówczas będzie wiadomo jak długo potrwa powrót do gry wychowanka.

W ostatnich meczach James miał grać pomimo drobnego urazu, został on bowiem oceniony jako nieszkodliwy. Teraz jednak może się okazać, że kontuzja się pogłębiła i może być potrzebna nawet operacja, wówczas Anglik będzie pauzował w kilku kolejnych spotkaniach.

Podczas spotkania z Wolves James odczuwał dyskomfort w kolanie (zwłaszcza po starciu z Podence), co może tłumaczyć jego słaby występ w tym meczu. Podjęto decyzje o szczegółowych badaniach.

Nadal nie wiadomo jak poważna to kontuzja. Może się bowiem okazać, że James będzie w stanie zagrać w meczu z West Hamem, może być jednak również tak, że czekać go będzie dłuższy odpoczynek od piłki. W ciągu najbliższych dni poznamy diagnozę.

Hakim Ziyech również prawdopodobnie nie zagra w najbliższym meczu, nie zdołał on wrócić do pełni sprawności, jednak trenuje już z drużyną. Callum Hudson-Odoi natomiast jest wiele bliżej powrotu do gry i istnieje duża szansa na to, że będzie w kadrze meczowej.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW