Musonda otrzyma szansę w tym sezonie? - Chelsea24News
Musonda otrzyma szansę w tym sezonie?
Musonda otrzyma szansę w tym sezonie?

Musonda otrzyma szansę w tym sezonie?

Wielu kibiców Chelsea zapomniało już o istnieniu Charly’ego Musondy. Belg był swego czasu jednym z najbardziej utalentowanych zawodników akademii, teraz jest jednak 24-letnim graczem po wielu kontuzjach.

Ostatni uraz zabrał mu 16 miesięcy. Teraz Musonda wraca do treningów i zamierza po raz ostatni spróbować swojego szczęścia w piłce.

Belg będzie trenował z Chelsea U-23 i właśnie w tej drużynie będzie otrzymywał swoje pierwsze szanse na grę. Frank Lampard nie zamierza jednak wypożyczać go w styczniowym oknie, będzie się bowiem uważnie przyglądał jego postępom w klubie.

Gdyby się okazało, że Musonda wraca do formy, być może dostanie on szansę na to, aby trenować z pierwszą drużyną. Co więcej – być może otrzyma szansę w pierwszej drużynie.

Teraz Charly’ego czeka ciężka praca nad tym, aby wrócić do pełni sprawności, formy oraz kondycji. Sam fakt powrotu do treningów jest jednak wielką wiadomością, bowiem w momencie otrzymywania diagnozy ze strony lekarzy, Musonda miał zaledwie 20 procent szans na to, że będzie w stanie jeszcze grać w piłkę.

Umowa Belga wygasa w 2022 roku, wobec czego Chelsea nie musi się spieszyć z decyzjami wobec niego.

Źródło: HLN

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW