Silva: Mistrzostwo Anglii byłoby spełnieniem marzeń - Chelsea24News
Silva: Mistrzostwo Anglii byłoby spełnieniem marzeń
Silva: Mistrzostwo Anglii byłoby spełnieniem marzeń

Silva: Mistrzostwo Anglii byłoby spełnieniem marzeń

Brazylijczyk wyznał, jakie cele wyznaczył sobie po transferze na Stamford Bridge.

– Staram się zostawić po sobie ślad w każdym klubie, w którym gram. Na początku kariery dokonałem tego w RS, potem w Juventude i Fluminense, a następnie w Milanie i PSG. Zamierzam to zrobić również tutaj.

– Decyzje o przejściu do Chelsea nie była trudna. Klub posiada ogromną historię, jest obdarzany szacunkiem, sztab trenerski osiągał tuta sukcesy a w dodatku zawodnicy mają niesamowitą jakość.

– W Milanie wygrałem Serie A i Superpuchar. W PSG wygraliśmy wszystko co było możliwe, z wyjątkiem Ligi Mistrzów, ale doszliśmy do finału. W Chelsea moim głównym celem jest oczywiście zwycięstwo w Premier League. To byłoby spełnienie marzeń. Oczywiście chcemy wygrać też Ligę Mistrzów i inne puchary, to kwestia ciężkiej pracy.

– Chelsea to nie tylko podstawowa jedenastka. Mamy 22 zawodników, którzy są w stanie walczyć o wszystkie trofea.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW