Mendy: Petr udziela mi wielu cennych rad - Chelsea24News
Mendy: Petr udziela mi wielu cennych rad
Mendy: Petr udziela mi wielu cennych rad

Mendy: Petr udziela mi wielu cennych rad

Senegalczyk opisał swoją relację z legendą The Blues.

– Przed wszystkim, Petr jest dla mnie jednym z  najlepszych bramkarzy w historii. Jeśli taka osoba uważa, że robisz coś dobrze, to naprawdę musi coś znaczyć. To bardzo istotne.

– Udziela mi wszelakich rad w wielu aspektach, opiera się na swoim doświadczeniu. Takie uwagi na pewno pomogą mi wskoczyć na jeszcze wyższy poziom i ulepszą moje umiejętności. Są bardzo cenne.

– Chcę przekładać je na praktykę. Petr wygrał praktycznie wszystko i przez lata grał na najwyższym poziomie. Możliwość nauki od kogoś takiego jest przywilejem. Dzięki niemu jestem bardzo zmotywowany.

– Jestem szczęśliwy z powodu bycia częścią tej drużyny. Musze udowodnić, że tu pasuje. O to właśnie chodzi: występowanie na boisku i sprostowywanie oczekiwaniom. Jeśli zostajemy wybrani przez menedżera, musimy mu udowodnić, że się nie mylił i okazać wdzięczność za pokładane zaufanie. Aby osiągnąć sukces, każdy zawodnik musi dołożyć coś od siebie.

Źródło: Football London

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW