Werner: Kante jest wyjątkowy - Chelsea24News
Werner: Kante jest wyjątkowy
Werner: Kante jest wyjątkowy

Werner: Kante jest wyjątkowy

Niemiec wyraził podziw względem umiejętności pomocnika The Blues.

– Mamy wielu świetnych zawodników! Jeden jest wyjątkowy i wszyscy już to wiedzą- N’golo Kante. Bardzo wyróżnia się na tle pozostałych. Biega bardzo dużo bez piłki i lubi rywalizacje, daje z siebie wszystko na treningach- jest niesamowity.

– Jeśli myślisz, że nie jest w stanie odebrać ci piłki, to i tak to zrobi- to imponujące. Zanim poznałem N’golo wiedziałem, że jest jedną z najlepszych szóstek na świecie, ale i tak zaskakiwał mnie pozytywnie na treningach.

– Jego obecność w składzie jest błogosławieństwem. Nawet w ofensywie, potrafi się dostosować. Co więcej, jest najmilszą osobą na całej planecie.

Źródło: Daily Star

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW