Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Frank Lampard podsumował wczorajsze spotkanie podczas konferencji prasowej.

– Nasz występ był naprawdę dobry, zwłaszcza że West Ham to mocny rywal i są w dobrej formie. Nasza gra w defensywie wyglądała świetnie.

– To nie był najpiękniejszy mecz, ponieważ czuliśmy ogromną presję, jednak poradziliśmy z tym sobie i daliśmy radę.

– Zaczęliśmy dobrze, jednak mieliśmy problemy w pewnych momentach, nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce. Mateo Kovacic pomógł nam w tym aspekcie, ponieważ potrafił utrzymać się przy piłce na połowie rywala. To na pewno nie będzie mecz do którego będziemy wracać, jednak mieliśmy dobre fragmenty. Najważniejsze jest jednak to, że pokazaliśmy charakter i podnieśliśmy się po dwóch porażkach.

– Czuję, że idziemy w dobrym kierunku, jednak stale chce więcej. Chcemy nadal się rozwijać i mamy odpowiednią motywację. Wiemy że w tej lidze każdy może wygrać z każdym, zwłaszcza w tym sezonie, więc damy z siebie wszystko. Chcemy mierzyć jedynie wyżej, pragniemy nadal wygrywać.

Tammy Abraham

– Zagrał z ogromną pewnością siebie. Na każdego gola trzeba sobie zapracować i on to właśnie zrobił, włożył wiele pracy w tym mecz. Chciałem, aby taki był, aby pokazywał energiczność i poruszał się między liniami rywala.

– Oli także daje nam wiele, jest jednak innym piłkarzem. Zadecydowałem więc, że zagra Tammy i byłem zadowolony z tego co pokazał.

Ben Chilwell

– Ben prawdopodobnie nie będzie w stanie zagrać z Arsenalem. Skręcił kostkę, starał się wrócić do gry, jednak to było zbyt bolesne. Jutro czeka go prześwietlenie i dowiemy się jak poważny to uraz. Reece i Ben byli w dobrej formie, a teraz obaj mają problemy. Mam nadzieję, że te urazy nie są poważne i będą w stanie zagrać w najbliższych meczach.

Czyste konto

– Obrona zagrała wspaniale. Thiago Silva był liderem, jednak Cesar Azpilicueta także był fantastyczny. Nasi boczni obrońcy dobrze kryli swoich rywali, a potem szybko przemieszczali się, aby wspomóc drużynę w ofensywie. Rywal jest bardzo mocny przy stałych fragmentach, więc pracowaliśmy nad tym podczas treningów, a zawodnicy tacy jak Thiago Silva na pewno pomagają.

Timo Werner

– Nie mam żadnych obaw. Każdy napastnik chce zdobywać bramki, to jest statystyka na podstawie której jest oceniany, dlatego nie dziwi mnie to, że Timo chce strzelać kolejne gole. Trzeba pamiętać, że zaczyna grać w nowej lidze, trzeba dać mu czas na to, aby się zaaklimatyzował. Trzeba także zauważyć to, że stale sprawia problemy rywalom, którzy darzą go ogromnym respektem. Jestem przekonany, że w końcu zobaczymy kolejne bramki Wernera.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW