Azpilicueta: Dobrze było wrócić do gry - Chelsea24News
Azpilicueta: Dobrze było wrócić do gry
Azpilicueta: Dobrze było wrócić do gry

Azpilicueta: Dobrze było wrócić do gry

Cesar Azpilicueta po raz pierwszy od kilku tygodniu rozegrał mecz w Premier League – Hiszpan wyznał, że był zadowolony z powrotu.

– Dobrze było wrócić do gry.

– W tym sezonie grałem częściej w Lidze Mistrzów niż w Premier League. Tu moim ostatnim spotkaniem było starcie z Manchesterem United na Old Trafford. Minęło więc trochę czasu.

– Moim zadaniem jest jednak ciężko pracować, aby każdego dnia być gotowym na rozegranie spotkania. Muszę być coraz lepszy, aby menedżer wiedział, że może na mnie liczyć w każdej sytuacji.

– Cieszy nas to zwycięstwo, uważam że dobrze się spisaliśmy, zwłaszcza że to był dla nas niezwykle ważny mecz.

– Podchodziliśmy do tego spotkania po dwóch kolejnych porażkach, musieliśmy więc pokazać że możemy znowu wygrywać. Wiem doskonale, że możemy się jeszcze znacznie poprawić, jednak mentalnie to był dla nas bardzo dobry mecz. Byliśmy zjednoczeni, razem broniliśmy, asekurowaliśmy się wzajemnie. Udało nam się wygrać wspólnymi siłami, jesteśmy pod tym względem jedną z najlepszych ekip w Anglii.

Źródło: Triball Football

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW