Neville: Abraham może być jak Firmino - Chelsea24News
Neville: Abraham może być jak Firmino
Neville: Abraham może być jak Firmino

Neville: Abraham może być jak Firmino

Gary Neville uważa, że Tammy Abraham może być dla Chelsea tym, kim dla Liverpoolu jest Roberto Firmino.

Angielski dziennikarz twierdzi, że Abraham pomimo braku odpowiedniej liczby bramek może zagwarantować wiele innych pozytywnych rzeczy dla drużyny – podobnie jak w ekipie The Reds od lat robi to Brazylijczyk.

– Abraham spokojnie zdobędzie 12-15 bramek w lidze. Nie będzie strzelał po 25 goli na sezon, wówczas może pojawić się presja ze strony fanów, którzy będą oczekiwać więcej goli.

– Wiem, że mają jeszcze Wernera, który będzie strzelał grając w bocznych sektorach boiska, jednak jeżeli środkowy napastnik nie zdobywa 15-20 goli na sezon, znajduje się pod presją.

– Widać było ogromną ulgę na jego twarzy podczas pomeczowego wywiadu, kiedy udało mu się strzelić dwie bramki.

– Myślę, że Abraham może być jak Firmino. Brazylijczyk w Liverpoolu czasami jest kwestionowany, ponieważ nie zdobywa wielu bramek. Nie sądzę jednak, aby ktokolwiek kto zna się na futbolu go kwestionował, ponieważ Firmino swoją grą sprawia, że piłkarze występujący obok niego mogą zdobywać bramki i otrzymywać pochwały. Brazylijczyk bardzo mocno pracuje dla drużyny, a nie na indywidualne rekordy.

Źródło: The Sun

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW