Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przed nami święta, a potem spotkanie Chelsea z Arsenalem. Czas więc na przedmeczową konferencję prasową Franka Lamparda.

James i Chilwell 

– Bardzo wątpliwe, że będą w stanie zagrać z Arsenalem. Nie wiem, czy dadzą radę wrócić także na kolejny mecz.

Timo Werner

– Nie widzę powodów do frustracji z jego strony. To normalne, że on chce strzelać bramki, jednak każdy napastnik ma takie momenty. On znajduje się w sytuacjach i gole przyjdą.

Arsenal walczy o utrzymanie?

– Nie zamierzam mówić o tym. Mają dobry zespół i dobrego menedżera, to jednak oczywiste że mieli kilka gorszych wyników. Niezależnie od tego to nadal klasowa drużyna i skupiamy się na tym meczu w stu procentach.

Są zbyt mocni na spadek?

– Nie rozumiem sensu takiego pytania.

Jak zagracie przeciwko drużynie pozbawionej pewności siebie?

– To mecz derbowy, więc wymyka się wszelkim schematom. To dla nas ważne, aby osiągnąć dobry wynik, ale musimy oczekiwać mocnego Arsenalu. Prowadzi ich dobry trener, mają jakość w swoim zespole.

Plany na święta?

– Sytuacja jest jaka jest, więc nie spędzimy tych świąt z całą rodziną, jedynie w gronie najbliższych osób.

Mikel Arteta

– Trudno komentować pracę innego menedżera, nie wiedząc wszystkiego. Na nasz zawód składa się tysiąc zmiennych, dlatego nie lubię mówić o innych szkoleniowcach.

Oczekiwania wobec Arsenalu są przesadzone?

– Nie mamy wpływu na to, jak wysoką poprzeczkę się nam stawia. My menedżerowie musimy sprostać celom, musimy codziennie osiągać wyniki i wnosić coś do zespołu. Każda drużyna będzie miała lub miała już trudne momenty.

Spotkania z Arsenalem

– Pamiętam naszą rywalizację z tym klubem. Początkowo to Arsenal był tym mocniejszym zespołem, jednak potem to my byliśmy górą. Podoba mi się taka rywalizacja, prowadzona w odpowiedni sposób.

Kovacic celuje w trofea, widzisz to podobnie?

– Zawsze celem jest trofeum, jednak są także inne wyzwania, którym chcemy sprostać.

Timo powiedział, że nie docenił Premier League – cenisz jego szczerość?

– Szczerość to zawsze dobra rzecz, jednak nie zawsze jest używana w odpowiednim kontekście. Poza tym nie sądzę, aby Timo nie doceniał tej ligi, rozumiał wymagania Premier League. Jemu chodziło bardziej o reakcję na to, co dzieje się obecnie. Timo zdobędzie dla nas mnóstwo bramek

Tammy Abraham

– Cieszy mnie to co oferuje nam Tammy Abraham. Musi jednak nadal ciężko pracować i stale się poprawiać. Jestem z niego bardzo zadowolony.

Ziyech

– Nie jest gotowy na to, aby zagrać z Arsenalem. To kontuzja mięśniowa, więc musimy dać mu nieco czasu. Mamy nadzieję, że już w kolejnym tygodniu będzie zdolny do gry. Tak będzie wyglądał futbol, gdy będziemy grać co trzy dni.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW