Chelsea24bet - #4 - Chelsea24News
Chelsea24bet – #4
Chelsea24bet – #4

Chelsea24bet – #4

Święta, święta, a jak święta to i Premier League. Dzisiaj będzie angielsko, więc nie przedłużając już, wesołego boxing day!

Aston Villa – Crystal Palace – Aston Villa na pewno jest jedną z tych drużyn, którą można uznać za pozytywną niespodziankę tego sezonu. Ich rywale z Londynu natomiast bezpiecznie okopali się w okolicach środka tabeli i starają się uparcie wejść do pierwszej dziesiątki. Crystal Palace będzie chciało zapewne odkuć się po meczu laniu jakie dostali od mistrza kraju. Czego można spodziewać się po tym meczu? Spodziewam się wyrównanego starcia, będącego spektaklem dwóch gwiazd, Grealisha, oraz Zahy. Finalnie to drużyna gospodarzy odniesie zwycięstwo. Moje typy na ten mecz:

– Wygrana Aston Villi – 1.85 (sts)

– Obie drużyny strzelą gola, a w meczu padnie ponad 9.5 celnych strzałów, „tak” – 3.15 (totalbet)

– Grealish strzeli bramkę – 3.50 (sts)

– Zaha strzeli  bramkę – 3.74 (eWinner)

– Każda drużyna powyżej jednej żółtej kartki – 2.50 (Betfan)

Fulham – Southampton – Southampton jest w tym meczu niezaprzeczalnym faworytem, ale tylko na papierze. Fulham, które aktualnie znajduje się w strefie spadkowej zaczęło wreszcie zdobywać punkty. Wygrana na wyjeździe z Fulham, remisy u siebie z Brighton, oraz Liverpoolem. Świętych czeka ciężka przeprawa, ponieważ gospodarze nie są na straconej pozycji. Osobiście stawiałbym tutaj remis, lub wygraną Soton, nie spodziewam się czystego konta, czy gradu goli. Moje typy:

– Wygrana, lub remis Southampton (X2) – 1.42 (Totalbet, forbet, superbet)

– Liczba goli powyżej 2.5, „-” – 1.88 (Fortuna)

– Southampton strzeli przynajmniej jedną bramkę, oraz Fulham otrzyma przynajmniej dwie żółte kartki – 2.04 (eWinner)

– Poniżej 4 bramek, oraz poniżej 12 rzutów rożnych – 1.80 (forbet)

Dla lubiących wysokie kursy:

– Souhtampton wygra i wykona więcej rzutów rożnych + Fulham dostanie więcej żółtych kartek, „tak” – 10.00 (eWinner)

Arsenal – Chelsea – Derby! Czuję wiele emocji na samą myśl o tym spotkaniu. Najpierw jednak przyjrzyjmy się sytuacji obu klubów.  Gospodarze radzą sobie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Gdyby komuś powiedzieć, że w grudniu Arsenal będzie miał raptem 4 punkty przewagi nad strefą spadkową to by wyśmiał te słowa i poszedł dalej. Taka jest jednak rzeczywistość kanonierów, a ten mecz może dla Artety oznaczać być, albo nie być na stanowisku trenera. Chelsea natomiast okupuje piątą lokatę i zwycięstwo pozwoli ponownie zagościć drużynie Franka Lamparda ( Drugie Leicester, oraz znajdujący się na trzecim miejscu Manchester united grają dzisiaj bezpośredni mecz). Chelsea posiada w tym sezonie jedną, mocno niewygodną cechę. Jest nierówna. Potrafi przeplatać słabe mecze z dobrymi i stracić głupio punkty w meczu, który ma pod kontrolą. Dla obu drużyn jest to niesamowicie istotny mecz, więc czeka nas walka, walka i jeszcze raz walka! Oto moje typy:

– Wygrana Chelsea – 2.08 (Totalbet)

– liczba kartek powyżej 4.5, „tak” – 2.30 (eWinner, Totalbet)

– Chelsea strzeli bramkę i wykona powyżej czterech rzutów rożnych, „tak” – 1.70 (forbet)

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW