Wnioski po meczu z Arsenalem - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Arsenalem
Wnioski po meczu z Arsenalem

Wnioski po meczu z Arsenalem

Chelsea przegrywa spotkanie derbowe w Boxing Day z Arsenalem 3:1. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Na początku chciałbym podkreślić, że zaskoczyła mnie obecność Chilwella i Jamesa w pierwszym składzie. Dodatkowo obaj zagrali poprawnie (może poza faulem Jamesa w polu karnym). Na szczęście te urazy nie są tak poważne jak mogłyby się wydawać.
  2. Brakuje nam kreowania akcji. Dzisiaj byliśmy w ataku bardzo powolni, bez elementu zaskoczenia. Mam wrażenie, ze tej drużynie brakuje pewności siebie i dopiero jak strzelimy bramkę to schodzi z nas powietrze. Myślę jednak, że to kwestia praktycznie nowego kręgosłupa tej drużyny i z czasem się zazębi wszystko.
  3. Słaby występ Mendy’ego. Nie był dobry w wybijaniu piłek, chaotyczny. Obronił co miał obronić, ale nie pomógł. Jednakże jestem o niego spokojny, bo pokazał jakie umiejętności ma.
  4. Bardzo niefortunnie traciliśmy bramki. Najpierw rzut karny, później fenomenalny strzał z rzutu wolnego i ostatnia bramka? Sam nie wiem co to dokładnie było. Szkoda na pewno tego meczu, ale nie zasłużyliśmy na wygraną, więc rezultat sprawiedliwy. Maksymalnie mógłbym się pokusić o remis.
  5. Dobre wejście Hudsona-Odoi. Ładnie próbował robić przewagę dryblingiem. Dodatkowo zaliczył asystę. Na pewno wejście na plus.
  6. Kolejnymi dobrymi zawodnikami w naszej drużynie to Pulisic i Thiago Silva. Obaj pokazywali poziom, na którym powinni grać pozostali.
  7. Ciężkie chwile przed Lampardem. Dużo spotkań, mocni przeciwnicy przed nami i będzie prawdziwy test charakteru dla tej drużyny.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW