Hudson-Odoi: Stać nas na dużo więcej - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Stać nas na dużo więcej
Hudson-Odoi: Stać nas na dużo więcej

Hudson-Odoi: Stać nas na dużo więcej

Callum Hudson-Odoi przekonuje, że cały skład jest rozczarowany występem przeciwko Arsenalowi, ale jednocześnie wszyscy są zmotywowani do pracy i zwycięstwa z Aston Villą.

Podczas wczorajszej porażki Chelsea w derbach Londynu 3:1, młody skrzydłowy wszedł na boisko zaraz po zakończeniu pierwszej połowy. Jego występ był jednym z niewielu pozytywów po wczorajszym widowisku.

Pomimo tego, że Chelsea nie udało się zmienić przebiegu meczu, ich gra widocznie poprawiła się w drugiej części meczu. Callum był do końca przekonany, że uda im się wywieźć punkty z Emirates.

– Przy wyniku 2-0 wchodzisz na boisko myśląc jak możesz wpłynąć na grę i przyczynić się do zdobycia bramki kontaktowej. Dlatego chciałem dać z siebie wszystko i zmienić przebieg spotkania.

– Trzecia bramka była bardzo niefortunna, ale wciąż prezentowaliśmy się pewnie i chcieliśmy wywalczyć chociaż remis. Atakowaliśmy do końca, ale niestety nie udało nam się zdobyć odpowiedniego wyniku.

– Zawiedliśmy sami siebie. Wiemy, że stać nas na dużo więcej, niż pokazaliśmy. Powinniśmy włożyć tyle samo zaangażowania w obie połowy, bo wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że zaczęliśmy bardzo ospale i dopiero z czasem udawało nam się tworzyć szybsze akcje.

– Musimy zreflektować się przed poniedziałkiem, żeby w starciu z Aston Villą odegrać się i pokazać, że jesteśmy zdolni do o wiele lepszej gry. Zapracowaliśmy na wyższe rezultaty.

– Nie ma znaczenia na którym miejscu w lidze jesteśmy, bo zawsze będziemy pracować na zwycięstwo. Jesteśmy Chelsea, chcemy dawać z siebie wszystko w każdym meczu. Taka jest nasza mentalność – zawsze chcemy wygrywać. Dlatego jesteśmy rozczarowani za każdym razem, gdy przegrywamy.

Źródło: chelseafc.com

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea od 2 klasy podstawówki. KTBFFH

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW