Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Wczorajszy dzień przyniósł porażkę z Arsenalem – czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

– W pierwszej połowie nie byliśmy wystarczająco dobrzy, w drugiej byliśmy lepsi, jednak pierwsza zadecydowała.

– Nie byliśmy wystarczająco dobrzy w podstawach gry – sprintach, pressingu, bieganiu, szybkości gry oraz podaniach. Nie próbowaliśmy tworzyć okazji do podań. Podstawy naszej gry były dzisiaj zbyt słabe.

– Nie wiem czy samozadowolenie jest odpowiednim słowem, jednak pierwsza połowa w naszym wykonaniu tak wyglądała. Zwłaszcza kiedy grasz z Arsenalem, który ma przecież bardzo jakościowych graczy. Poza tym to Premier League, tutaj każdy rywal ma odpowiednią jakość. Jestem zaniepokojony tym co zobaczyłem.

– To normalne, że kiedy grasz wolno, nie próbujesz odebrać piłki błyskawicznie to masz duży problem z osiągnięciem odpowiedniego wyniku. Przed meczem mój przekaz był jasny – musimy atakować w odpowiedni sposób, jednak tego nie zrobiliśmy.

Zmiany

– Stracone bramki to naturalnie nie jest coś, za co można obwiniać ofensywnych piłkarzy, jednak czułem że muszę dokonać zmian. Czułem, że muszę dać więcej energii w niektóre obszary boiska. Timo nie dawał nam zbyt wiele w tym meczu, zarówno z piłką jak i bez piłki. Musimy mu dać jednak czas, ponieważ to zupełnie nowa liga, poza tym widać u niego pewne zmęczenie. Na pewno z nim o tym porozmawiam, jednak czułem że muszę dokonać tej zmiany. Dokonałem jej, próbując odmienić ten mecz.

Jorginho i rzut karny

– Nie zamierzam mówić o jednej minucie z jego występu. Dał nam sporo w drugiej połowie.

Nowy wykonawca rzutów karny?

– Zobaczymy

Hudson-Odoi

– Callum naprawdę dał radę, był fantastyczny, wprowadził wiele energii, która była nam potrzebna. Dlatego zagra w następnym meczu. Jeżeli utrzyma to co pokazał dzisiaj to będzie wielkim piłkarzem.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW