Koszmarne widowisko na Stamford Bridge - Chelsea remisuje z Aston Villą - Chelsea24News
Koszmarne widowisko na Stamford Bridge – Chelsea remisuje z Aston Villą
Koszmarne widowisko na Stamford Bridge – Chelsea remisuje z Aston Villą

Koszmarne widowisko na Stamford Bridge – Chelsea remisuje z Aston Villą

Dzisiejszy mecz z Aston Villą miał być okazją do tego, aby powrócić na ścieżkę zwycięstw. Frank Lampard zdecydował się na bardzo eksperymentalny skład, sadzając kilku graczy z meczu z Arsenalem. 

Już w pierwszej połowie było widać jak będzie wyglądać całe spotkanie – obie ekipy miały w nogach spotkania rozegrane dwie doby wcześniej. Czuć było również napięcie wśród graczy Chelsea, którzy nie chcieli popełnić błędu.

Pierwszego gola w meczu zdobył Olivier Giroud. Doskonałe dośrodkowanie Bena Chilwella i Francuz ponownie zdobywa gola w meczu, w którym zaczyna od pierwszych minut.

W drugiej połowie bardzo szybko doszło jednak do wyrównania – piłkarze Aston Villi wykorzystali zamieszanie w polu karnym gospodarzy i zdobyli bramkę, kiedy Andreas Christensen leżał na murawie.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic specjalnego. W trakcie spotkania Lampard wprowadził na murawę Kaia Havertza oraz Timo Wernera, jednak żaden z tych graczy nie miał jakiegokolwiek wpływu na grę.

Chelsea nie potrafi wygrać kolejnego spotkania, tym razem nie jest w stanie wygrać z Aston Villą i skończy ten rok poza miejscem premiowanym Ligą Mistrzów. Następne spotkania The Blues rozegrają dopiero w roku 2021. Nie wiadomo jeszcze czy pierwszym z nich będzie spotkanie z Manchesterem City.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW