Wnioski po meczu z Aston Villą - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Aston Villą
Wnioski po meczu z Aston Villą

Wnioski po meczu z Aston Villą

Chelsea ewidentnie ma dołek formy, kolejne spotkanie ze stratą punktów. Tym razem remis u siebie z Aston Villą 1:1. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Bardzo dobrze wyglądał Ben Chilwell. Nie widać po nim, ze był kontuzjowany. Najlepszy zawodnik Chelsea dzisiaj, aż szkoda że nie wpadła piłka do siatki po jego woleju w końcówce.
  2. Widać wśród zawodników Chelsea zmęczenie, frustracje. Złapaliśmy oddech po strzelonym golu, ale nie potrafiliśmy tego przełożyć na boisko. Gramy bardzo chaotycznie, bardzo zachowawczo w ataku. Nie jest dobrze.
  3. Frank ma poważny problem ze znalezieniem balansu. Nie mamy jednolitego pomysłu na grę. Nie można ciągle jechać na indywidualnościach, a gdy pojawia się takie zmęczenie to właśnie kolektyw powinien być naszą mocą.
  4. Środek obrony, który dzisiaj zobaczyliśmy nie nadaje się do niczego. Przy rzutach rożnych nie siejemy zagrożenia, jesteśmy w tym bezpłciowi. W rozegraniu od obrońców z kolei bardzo wolni i przewidywalni.
  5. Bramka dla Aston Villi to wina Christensena. Okropnie się zachował. Moim zdaniem nie było tam żadnego faulu i po prostu Christensen zrobił to czym nas zamartwiał w swoich występach.
  6. Czego Chelsea brakuje? Świeżości w nogach i umysłach zawodników. Opieramy naszą grę na alibi i na indywidualnych akcjach. Niektóre akcje fajnie wyglądały do 20 metra przed bramką Aston Villi. Potem było już wszystko źle. Słabe też było to, że Lampard nie sięgnął po trzecią zmianę.
  7. Ciężko się ogląda Jorginho i Kante na boisku. Szkoda, że nie zagrał Billy Gilmour. Nasz środek był dzisiaj okropny. Smutne jest to, że opanował nasz środek pola dzisiaj McGinn i Luiz.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW