Azpilicueta: Życzenie na 2021 rok? Stadion pełen fanów - Chelsea24News
Azpilicueta: Życzenie na 2021 rok? Stadion pełen fanów
Azpilicueta: Życzenie na 2021 rok? Stadion pełen fanów

Azpilicueta: Życzenie na 2021 rok? Stadion pełen fanów

Piłkarski rok zakończył się dla Chelsea – kolejne spotkania The Blues rozegrają już po Nowym Roku. Azpilicueta został poproszony o podsumowanie ostatnich chwil tego roku.

– Potrzebowaliśmy reakcji po porażce z Arsenalem. Jesteśmy rozczarowani, że nie udało nam się zdobyć trzech punktów. Rozmawialiśmy o tym, aby pokazać więcej charakteru, ponieważ byliśmy bardzo rozczarowani po spotkaniu z Kanonierami. Byliśmy dalecy od poziomu prezentowanego kilka tygodni wcześniej.

– Od początku spotkania z Aston Villą drużyna była bardziej zwarta. Cały czas próbowaliśmy, jednak nie udało nam się znaleźć drogi do bramki rywala.

– Wiemy jak trudnymi rozgrywkami jest Premier League. Każdy detal jest tu ważny. Kiedy tracisz środkowego obrońcę podczas akcji, jesteś o jednego człowieka mniej w polu karnym. Oni wykonali dobre dośrodkowanie i zdobyli bramkę.

– Czego życzę sobie na nowy rok? Chciałbym szybkiego powrotu do pełnych stadionów. To byłby znak, że wracamy do normalności. Niestety od marca mamy ogromne problemy związane z wirusem, ludzie martwią się o to, aby nie stracić pracy, każdy musi być odpowiedzialny i przestrzegać reguł. Ludzie przeżywają trudny okres, jednak musimy pozostawać pozytywnie nastawieni i przechodzić przez to lepiej i lepiej.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW