Ornstein o potencjalnych transferach Rice'a i Alaby - Chelsea24News
Ornstein o potencjalnych transferach Rice’a i Alaby
Ornstein o potencjalnych transferach Rice’a i Alaby

Ornstein o potencjalnych transferach Rice’a i Alaby

David Ornstein w swoim Q&A na portalu The Athletic odpowiedział na kilka pytań, niektóre z nich dotyczyły Chelsea. Kibice zapytali dziennikarza o potencjalne transfery Rice’a i Alaby.

Czy Chelsea kupi Rice’a w styczniu?

Słyszałem od kilku dobrych źródeł, że transfer Rice’a do Chelsea to powoli kwestia czasu, a nie tego, czy w ogóle się wydarzy. W zeszłym okienku WHU zdecydowało, że Declan nie jest na sprzedaż, ponadto Chelsea nie była do niego w 100% przekonana. Frank Lampard jednak bardzo go chce na Stamford Bridge i to on będzie lobbował za nim.

Simon (Johnson, kolega z redakcji Ornsteina – przyp.red.) powiedział mi, że Rice to jedyny realny cel dla Chelsea w styczniu. Lampard jednak musi najpierw sprzedać kogoś, żeby zebrać fundusze, a nawet to może nie zaspokoić West Hamu, który przecież może odrzucić ofertę i poczekać, bo cena Rice’a będzie tylko rosła.

Jak wygląda sytuacja Davida Alaby?

Z tego co wiem, to Alaba 1 lipca 2021 dołączy do nowego klubu. Wszystkie opcje są jednak dla niego nadal otwarte. Na pewno nie podpisze nowego kontraktu, ani nie zgodzi się na sprzedaż w styczniu, będzie wolał szukać czegoś na własną rękę. Austriak preferuje Hiszpanię, ale oba Manchestery i Liverpool są nim zainteresowane. O ile mi wiadomo, Chelsea nie należy na razie do grona zainteresowanych.

Źródło: The Athletic

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW