Shearer: W ten sposób Werner poprawi swoją grę - Chelsea24News
Shearer: W ten sposób Werner poprawi swoją grę
Shearer: W ten sposób Werner poprawi swoją grę

Shearer: W ten sposób Werner poprawi swoją grę

Alan Shearer wypowiedział się na temat gry Wernera, jego nieskuteczności i postanowił dać kilka wskazówek Niemcowi co do jego gry.

Shearer podczas wywiadu dla The Athletic mówi, że Werner przede wszystkim powinien wrócić do nauki podstaw i poprawić wykończenie. Legendarny piłkarz Premier League uznał także, że Timo nie może liczyć na dużą ilość gry, jeśli nie radzi sobie na boisku.

– Nie może zapukać do pokoju menadżera i powiedzieć, że powinien zacząć kolejny mecz w pierwszej jedenastce, gdy marnuje tyle sytuacji.  Nie zasługuje na to.

– Gdybym był Wernerem, starałbym się o możliwość wykonywania wszystkich rzutów karnych. Strzelanie jedenastek daje motywacje do działania. Gdy widzisz piłkę uderzającą w siatkę, od razu jesteś bardziej skory do działania.

– Na treningach pracowałbym za dwóch. Zawsze na trenigach stawałem 5-6 jardów od bramki i strzelałem do pustej siatki. Może wydawać się to banalne, aczkolwiek bardzo poprawiało pewność siebie. Następnie na bramce stawał bramkarz, najczęściej z drużyny młodzieżowej i strzelałem dalej. Chodzi o to, by ciągle powtarzać i powtarzać tę samą czynność. Praktyka czyni trwałym, jak mawiał Sir Bobby Robson, mój menedżer z Newcastle United. Następnym razem, gdy dostaniesz piłkę w meczu, te ciągłe powtarzanie strzałów bardzo pomoże w strzeleniu gola.

Źródło: Metro

 

O autorze

Avatar

Pasjonat gotowania, podróżowania, akwarystyki i sportu we wszelkiej postaci. Lubię grać w piłkę nożną jak i ręczną, relaksować się w domu i dobrze zjeść.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW